KALENDER

ONZE AGENDA VOOR 2017


Datum Tijd Plaats Activiteit
05 februari  14.00 - 17.00 Hazewinkel Mountainbiketocht vanf 12 jaar
18 februari  14.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd sup bevertocht
18 - 19 februari 09.00 - 17.00 Sport.Vlaanderen Willebroek VTS cursus initiator windsurfen module theorie
8-9 april 13.00 - 18.00 VVW Oostende  weekend slalom wedstrijd
15 april  13.00 - 17.00 Hazewinkel Eerste jeudtraining
15 april  17.00 – 18.00 Hazewinkel Openingsdrink
16 april  09.00 - 17.00 Inside Oostende Technocup +raceboard cup
22 - 23 april  10.00 - 16.00 Hazewinkel herhaling start 2 surf+voorbereiding Basis B
23 april 09.00 - 18.00 WVG Beervelde Surfiesta ,Bic techno 293 OD, Raceboard
29 april 12.30 - 20.00 Alleman Hombeek Lente trofee clubwedstrijd Raceboard cup
29 april 13.00 - 17.00 Hazewinkel jeugdtraining
01 mei 10.00 - 17.00 Grevelingendam (NL) Treffen Grevelingen / Sup huren mogelijk voor start 2 Sup
01 mei 11.00 - 17.00 Grevelingendam (NL) Jeugd Grevelingen
06 mei 12.30 - 18.00 WVD Hombeek Antwerps Surf circuit ACS
06 - 07 mei 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatiecursus Basis B
13 mei  13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
13 mei 10.00 - 18.00 VVW Oostende Outside OBK Racing - North Sea Cup
13 - 14 mei 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie cursus Basis A
21 mei 10.00 - 17.00 Hazewinkel DE WATERSPORTDAG
21 mei 11.00 - 17.00 Broechem Raceboard cup
27 mei 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
27 - 28 mei 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie Basis A
28 mei 11.00 - 17.00 Sirocco Beringen Raceboardcup
28 mei 12.00 - 18.00 Surfclub Heusden Interkids Windsurf
31 mei 19.30 - 10.30 Hazewinkel SUP Yoga
04 juni 09.00 - 17.00 Hazewinkel Surfiesta
09 juni 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
10 juni 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
14 juni 19.30 - 20.30 Hazewinkel Sup Yoga
16 juni 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
17 juni 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
17 - 18 juni 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie Basis A
25 juni 11.00 - 17.00 Hombeek WVD Raceboard cup
25 juni 12.00 - 18.00 Koko Loco Club Nieuwpoort InterKids windsurf
28 juni 19.30 - 20.30 Hazewinkel Sup Yoga
01 - 02 juli 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie cursus Basis A
05 juli  19.30 - 20.30 Hazewinkel Sup Yoga
08 juli 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd training
09 juli 09.00 - 18.00 Orangeplaat (NL) Long Distance ASC,raceboardcup +BIC
12 juli 19.30 - 20.30 Hazewinkel SUP Yoga
10-14 juli 10.00 - 16.00 Hazewinkel Open Surf/Sup week jongeren tot 16 jaar
16 juli 09.00 - 18.00 WSC Halleman Hombeek Surfiesta , Bic Techno293 OD ,Raceboard
19 juli 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
22 - 23 juli 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie basis A
02 augustus 19.30 - 20.30 Hazewinkel Sup Yoga
05 - 06 augustus 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie basis A
05 augustus 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
06 augustus 09.00 - 17.00 VVW Inside Oostende Surfiesta , Bic Techno293 OD ,Raceboard
09 augustus 19.30 - 20.30 Hazewinkel Sup Yoga
07 - 11 augustus 10.00 - 16.00 Hazewinkel Open Surf/sup week jongeren tot 16 JAAR
13 augustus 12.30 - 18.00 Hazewinkel ASC wedstrijd +BIC
13 augustus 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd Training
15 augustus 10.00 - 12.00 Hazewinkel Jetsurf, primeur
16 augustus 19.00 - 21.00 Hazewinkel SUP WorkOut
18 augustus 19.00 - 21.00 Hazewinkel Xtra SUP Yoga
19 -20 augustus 10.00 - 16.00 ZS gavermaar 24 uur van het Gavermeer
19 -20 augustus  10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie cursus Basis A
19 augustus  13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
27 augustus 12.00 - 18.00 Beervelde  Interkids Windsurf
30 augustus 19.30 - 20.30 Hazewinkel SUP YOGA
2-3 september 09.00 - 18.00 Grevelingendam (NL) OBK Racing en Slalom
02 september 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
02-03 september 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie cursus Basis A
6 september 19.00 - 21.00 Hazewinkel SUP WorkOut
08 september 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
09 september 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
10 september 12.30 - 17.00 Broechem ASC
10 september 12.00 - 18.00 Deinze  InterKids Windsurf
13 september 19.30 - 20.30 Hazewinkel SUP YOGA
15 september 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
16 september 08.00 - 17.00 Hazewinkel Brandweerschool
16 september 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugdtraining
16 -17 september 10.00 - 16.00 Hazewinkel Initiatie Basis B 
16 -17 september 09.00 - 18.00 Alleman Hombeek Triatlon Weekend Mechelen
23 -24 september 09.00 - 18.00 Windekind Oostduinkerke OBK Racing en Slalom
23 september 11.00 - 17.00 De Winge Rotselaar ASC (nog te bevestigen)
27 september 19.30 - 20.30 Hazewinkel SUP YOGA
30 september 13.00 - 17.00 Alleman Hombeek Finale ASC & prijsuitrijking Raceboard cup + BIC Herfsttrofee
30 september 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd Training
30 sept - 1 okt 11.00 - 17.00 Heist OBK Slalom
07 oktober 09.00 - 17.00 Gavermeer Surfiesta
15 oktober 11.00 - 17.00 Hazewinkel Raceboard-cup+BIC
15 oktober 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd Training
28 oktober 13.00 - 17.00 Hazewinkel Jeugd Training
29 oktober 09.00 - 18.00 Gavermeer Raceboard cup 
12 november

Power training Jeugd
26 november

Power training Jeugd
10 december

Power Training Jeugd
17 december

Power training Jeugd

COPYRIGHT

2015 Hazewinkel Windsurfing

Powered by Webcreating IT Services

WORD LID

VOLG ONS